, drewniany kiosk 

drewniany kiosk

domy z drewna, domki ogrodowe, altany, domki letniskowe

Temat: Nowy Rynek
no w zasadzie jak narazie to jest bez żadnego stylu no cóż ostatnio mixy są popularne, może to będzie symbolizowało rozwój Janowa nowoczesny dom handlowy ponad 300 letni kościoł stare kamienice etc wszystkiego po trochu a propos tam nad tą pompą wodną starą będzie taki drewniany kiosk/altana, projektował ją mój przyjaciel i ma być w stylu nieco orientalnym, troche rosyjskim a troche polskim
Źródło: lja.pl/lja/viewtopic.php?t=96Temat: Rumia
Stara kaszubska wioska (do czasu wioska:) więc napiszę gdzie można nabyć tabakę, w dobrych cenach (red bulle drogie, ale za to Gawith poniżej 6 zł!) - Dworzec Główny PKP, polecam drewniany kiosk na przeciw kas z biletami, dwa gatunki tabaki, Red Bull ok. 5,50 zł, Gawith - 5,90 zł - Delikatesy "Tipo" - Gawith 6 zł, Lowen Prise - 5,50 zł, Red Bull ok. 6 zł - Trafika niedaleko legendarnej "Żółtej stopki", blisko szklanego Banku Rumia, mają tam tabaki, ale nie wiem co i jak. Dorzućcie się jak coś wiecie :mrgreen:
Źródło: forum.tbx.pl/viewtopic.php?t=2167


Temat: Rumia
Konigprise, Gawith Apricot, Red Bull, Lowen Prise znajdziecie w takim sklepie jakby przyczepa kempingowa, między szkołą ekologiczną a domem Kultury w Janowie. Na dworcu ogólnie są tabaki, w środku dworca jest drewniany kiosk, pojawił się Konigprise za 3,50 zł, dobra i tania tabaka, ładnie się komponuje z WOSem truskawkowym (tutaj pokłon w stronę Szymona ;p). Rumia to w ogóle takie kaszubskie miasto, tabakę znajdziesz praktycznie wszędzie, ale nic bajeranckiego tylko tam redbulle i te najbardziej spotykane.
Źródło: forum.tbx.pl/viewtopic.php?t=2167


Temat: Świat wg Polonii, czyli malujemy Warszawę i okolice...
to raczej drewniany kiosk niż góralska chata...
Źródło: 78.46.87.150/~polonia/forum/viewtopic.php?t=10015