, drewniane schody wewnetrzne 

drewniane schody wewnetrzne

domy z drewna, domki ogrodowe, altany, domki letniskowe

Temat: Schody drewniane - poszukiwana firma w Krakowie
Szukam firmy w Krakowie, która zrobi i zamontuje drewniane schody wewnętrzne.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=20368Temat: wieża wrocławska do remontu
To nie archeolodzy kopali, tylko robotnicy z firmy budowlanej "Atra U", którzy prowadzą remont wieży. Niedługo będą wymienione drewniane schody wewnętrzne na nowe przez firmę "Filex" (Goleń) z Dobrej. Potem wymiana okiennic i drzwi.
Źródło: wikad.nysa.info/viewtopic.php?t=364


Temat: Czy domy parterowe są tańsze?
...na gotowo z umeblowaniem i wiem ile wydają znajomi na domy z poddaszem Porownania te robilem jakies 3 lata temu, wiec nie wszystko juz dokladnie pamietam. Ale porownywalem w pelni ukonczone budynki. Na etapie do stanu surowego, znacznie drozej w budowie wychodzila parterowka, bo koszt dodatkowych metrow dachu i fundamentu znacznie przewyzszal koszt stropu w domu z poddaszem. Koszt wykonczeniowki wychodzil mi podobnie (do kosztow tych zaliczylem tez drewniane schody wewnetrzne). Ciut drozej faktycznie wychodzil mi budynek z poddaszem. Ale sumujac razem koszty postawienia budynku i jego wykonczenia, taniej wyszla mi parterowka z poddaszem. I tak jak pisalem roznica ta byla bardzo mala. U mnie o wyborze domu z poddaszem zadecydowala glownie dzialka, tzn jej ksztalt, polozenie kierunkow swiata jak i zadrzewienie. Bo tak wogole, to wolalbym parterowke. PS. Modele robilem w Catii. Zawodowo pracuje na...
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=67629


Temat: 250K, 300K, 400K czy może milion. Ile teraz za dom?
Kurcze, skąd Wy macie takie ceny: dom 150 m2 powierzchni użytkowej i 400 tyś żeby zamieszkać ???. Mój dom ma 140 m2 powierzchni użytkowej, mam zrobine wszystkie instalcje tynki wewnętrzne wraz z "cekolowaniem", kominek bez obudowy, parapety wewnętrzne, elewację i wydałe prawie 400 tyś. Do zrobienia zostało: drzwi wewnętrzne, podłogi, malowanie ścian, WC, łazienka, kuchnia, grzejniki, drewniane schody wewnętrzne, płytki na schody wejściowe i taras oraz obudowa kominka czyli prawie 100 tyś.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=132935